Callum Hudson-Odoi: Zrobimy wszystko, aby zdobyć w niedzielę trzy punkty - Chelsea24News
Callum Hudson-Odoi: Zrobimy wszystko, aby zdobyć w niedzielę trzy punkty
Callum Hudson-Odoi: Zrobimy wszystko, aby zdobyć w niedzielę trzy punkty

Callum Hudson-Odoi: Zrobimy wszystko, aby zdobyć w niedzielę trzy punkty

Już w najbliższą niedzielę Chelsea podejmie na Stamford Bridge lokalnego rywala, Tottenham.

Jak zwykle przed takimi meczami słychać wiele opinii na temat obydwu drużyn. Aktualnie to Tottenham jest liderem Premier League, ale Chelsea jest zaledwie dwa punkty za nimi, a obie drużyny są w bardzo dobrej formie.

Skrzydłowy Chelsea, Callum Hudson-Odoi zabrał kilka słów na temat meczu, nastawienia oraz chęci wygranej.

– Wiedzą, że to będzie wielki mecz. Za każdym razem, kiedy Chelsea mierzy się z Tottenhamem, wszyscy wiedzą jak ważne jest to spotkanie.

– Kiedy grami przeciwko nim, chcemy wygrywać każde spotkanie. Wszyscy nowi piłkarze wiedzą, że to jedna z ważniejszych gier. Będzie to twardy mecz, ale chcemy dać z siebie wszystko i zdobyć trzy punkty. Chcemy zakończyć weekend z uśmiechami na twarzy.

– Chcemy ich pokonać, w końcu to derby. Chcemy pewnie wejść w ten mecz. Musimy mieć pewność, że wypoczęliśmy po wtorkowym meczu i mam nadzieję, że zdobędziemy trzy punkty.

– Za każdym razem gdy dostaję okazję, daję z siebie wszystko. Zawsze chcę pokazać się z jak najlepszej strony, strzelać bramki, asystować i pracować dla całej drużyny. Mam nadzieję, że będę dostawał coraz więcej szans.

Źródło: Standard

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW