Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Frank Lampard odpowiadał na pytania dziennikarzy na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Christian Pulisic wraca do kadry meczowej, Kai Havertz otrzyma trochę minut w weekend.

– Czy Pulisic zagra w pierwszym składzie? To jest pytanie, na które jeszcze nie znam odpowiedzi.

Thiago Silva

– Mamy opcję przedłużenia kontraktu o rok, jednak nie wiem czy zarząd już o tym myśli. Sezon jest długi, mamy jeszcze sporo czasu.

Tottenham

– To na pewno wielka rywalizacja, dodaje to pikanterii do tych pojedynków. Te spotkania zawsze są wyjątkowe, zwłaszcza teraz, jeżeli popatrzymy na pozycje ligowe obu ekip. Rozumiem wypowiedzi Mourinho, jesteśmy drużyną, która musi walczyć o trofea.

– Chcemy grać z najlepszymi. Po to podejmujesz się takiej pracy, aby rywalizować z kimś takim jak Jose Mourinho.

– Tottenham pozyskał kilku doświadczonych zawodników, którzy bardzo wzmocnili ich skład. Są po prostu silną drużyną, mają także szeroką kadrę, co pokazali w ostatnim meczu Ligi Europy.

– Kiedy grasz z takim rywalem, tak ważnym rywalem dla naszego klubu, chcesz wygrywać takie mecze, to ważne nawet dla pewności siebie. Trzeba jednak pamiętać, że jeszcze wiele spotkań przed nami.

– Musimy szanować naszego rywala, oni mają ogromną jakość. Potrafią atakować pressingiem, mogą wyprowadzać zabójcze kontry. Nie można patrzeć na nich wyłącznie jako drużyna Sona i Kane’a. Tottenham znajduje się w dobrej formie, mają świetnych graczy i dobrego menedżera. To będzie trudny pojedynek.

– Harry Kane jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem, to imponujący piłkarz, myślę że jest bardzo inteligentny w swojej grze, dlatego jest tak dobry. On oraz Son bardzo długo pracowali na to, aby być w tym miejscu w którym są.

Maradona

– To był mój idol z dzieciństwa, miałem przyjemność go poznać i porozmawiać z nim. To piłkarski bóg.

Powrót fanów

– Cieszy to, że czynimy pierwszy krok ku powrotowi do normalności. Mam nadzieję, że będziemy powoli iść w tym kierunku, ponieważ fani na trybunach to nasze marzenie.

Wybory kadrowe

– To dla nas oczywiście problem, ale taki sam problem bogactwa ma Tottenham. Cieszy mnie to jak wielką konkurencję mamy w zespole.

Porównania do Antonio Conte

– Przede wszystkim ja i Antonio Conte jesteśmy zupełnie innymi ludźmi. Nie obraziły mnie jednak porównania do niego.

Mecz numer 1000 w erze Abramowicza

– Chcemy przede wszystkim wygrać mecz, jednak to naturalnie będzie bardzo wyjątkowe spotkanie dla Romana Abramowicza. Grałem dla Chelsea wiele lat, teraz jestem menedżerem tego klubu, więc chciałbym podziękować mu za to, jak wiele dał Chelsea. Za jego wkład finansowy, wsparcie i serce włożone w rozwój klubu. Trofea które przez ten czas zdobyła Chelsea należą do Romana.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW