Zahavi gotowy na rozmowy z Chelsea w sprawie transferu Alaby - Chelsea24News
Zahavi gotowy na rozmowy z Chelsea w sprawie transferu Alaby
Zahavi gotowy na rozmowy z Chelsea w sprawie transferu Alaby

Zahavi gotowy na rozmowy z Chelsea w sprawie transferu Alaby

Chelsea nie zatrzymuje się jeżeli chodzi o wielkie wzmacnianie drużyny – tym razem The Blues mogą spróbować pozyskać Davida Alabę.

Nie jest tajemnicą, że reprezentant Austrii ma ogromne problemy z tym, aby porozumieć się z działaczami Bayernu w sprawie przedłużenia swojej umowy. Co oznacza, że już w styczniowym oknie transferowym będzie mógł podjąć rozmowy z innymi zespołami.

Umowa obrońcy ważna jest bowiem zaledwie do końca tego sezonu, co oznacza że może on odejść za darmo już w letnim oknie. Wobec tego Bayern może być skłonny sprzedać go już zimą, aby zarobić na nim cokolwiek.

Alaba zatrudnił nawet Piniego Zahaviego, aby ten wynegocjował mu jak najlepsze warunki kontraktowe w zespole Bayernu lub zwyczajnie pomógł znaleźć nowy zespół. Zahavi jest bowiem znany jako osoba, która może otworzyć wiele drzwi.

Zahavi to także bliski przyjaciel Romana Abramowicza, pomagał bowiem Rosjaninowi przy pozyskiwaniu Chelsea.

Agent zawodnika mistrza Niemiec ma być już gotowy na rozmowy z Chelsea w sprawie transferu swojego klienta. Oficjalne negocjacje mogą rozpocząć się dopiero w styczniu, bowiem wówczas Alabie pozostanie pół roku do końca umowy.

Zainteresowanie piłkarzem wykazuje również Paris Saint-Germain.

Źródło: Christian Falk (SportBILD)

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW