AC Milan złoży ofertę za Antonio Rudigera? - Chelsea24News
AC Milan złoży ofertę za Antonio Rudigera?
AC Milan złoży ofertę za Antonio Rudigera?

AC Milan złoży ofertę za Antonio Rudigera?

Po dołączeniu Thiago Silvy oraz wysokiej formy Kurta Zoumy, Niemiec ma niewiele okazji do gry. To sprawia, że w zimie będzie skłonny do odejścia z Chelsea.

Antonio wystąpił tylko 3 razy w tym sezonie, za sprawą nieobecności Silvy, a także często nie łapie się nawet do kadry meczowej. Nie wykluczone jest, że Niemiec będzie chciał opuścić klub podczas zimowego okienka transferowego.

Jednym z klubów zainteresowanych Niemcem ma być AC Milan, który obecnie jest liderem Serie A. Co więcej, Włosi podobno przygotowują już ofertę za 27-latka, która miałaby skłonić go do przenosin.

W swojej karierze, Niemiec występował już na włoskich boiskach. Bronił wtedy barw AS Romy, z której przybył do Chelsea za około 35 milionów euro. Obecnie portal Transfermarkt wycenia Rudigera na 30 milinów euro.

Źródło: Carlo Pelegatti

 

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW