Frank Lampard: Oliviera i Tammy'ego łączy wspaniała relacja - Chelsea24News
Frank Lampard: Oliviera i Tammy’ego łączy wspaniała relacja
Frank Lampard: Oliviera i Tammy’ego łączy wspaniała relacja

Frank Lampard: Oliviera i Tammy’ego łączy wspaniała relacja

W ostatnim czasie bardzo często mówi się o odejściu Oliviera Giroud ze Stamford Bridge, z powodu niewielkich szans na grę. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak dużą rolę Francuz odgrywa czy to w szatni, czy w rozmowach z młodymi graczami.

Frank Lampard często przypomina, jak ważnym elementem jest Olivier. To dzięki niemu panuje ład i porządek w szatni, a młodzi piłkarze mogą uczyć się od niego niebywale ogromnego profesjonalizmu.

– To bardzo ważne. Kiedy jesteś trenerem lub menedżerem ciąży na tobie duża odpowiedzialność, ale nie przesiadujesz w szatni z piłkarzami. Ja prawie nigdy tam nie wchodzę, dlatego mogę polegać na ludziach jak Giroud, bo pomimo tego, że nie zawsze gra, daje świetny przykład swoim kolegom.

– Być może niektórzy starsi gracze w takiej sytuacji odwróciliby się od swojego rywala, ale Oliviera i Tammy’ego łączy bardzo dobra relacja. Z powodu braku kibiców na stadionie, słyszę za sobą rezerwowych, a gdy Oli się tam znajduje to zawsze chwali Tammy’ego, gdy ten dobrze przytrzyma piłkę lub ją rozegra. To coś wspaniałego.

Źródło: The Athletic

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW