Kibice wściekli na ceny biletów - Chelsea24News
Kibice wściekli na ceny biletów
Kibice wściekli na ceny biletów

Kibice wściekli na ceny biletów

Wraz ze spotkaniem z Leeds, fani wrócą na 10 ligowych stadionów w tym też na Stamford Bridge. Wraz z pojawieniem się biletów w sprzedaży, do internetu wyciekły ich szokujące ceny!

Otworzenie stadionu oznacza oddanie do użytku fanów 2000 miejsc, z czego 1600 biletów będzie można nabyć za bagatela 75£! Pozostałe 400 miejsc jest nieco tańszych. Miejsca na trybunie Shed End będą kosztować 40£.

W serwisie Twitter widnieje bardzo dużo krytycznych uwag względem cen na spotkania ligowe. Fani uważają, że liczba udostępnionych miejsc nie powinna zaważyć na podniesieniu cen. Kibice chcieliby by ich potraktować jako przyjemny dodatek do spotkań, względem pustych trybun.

Nieco lepiej sytuacja wygląda przy spotkaniu z Krasnodarem przy okazji spotkania Ligi Mistrzów. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały wycenione na 35£.

Nie brakuje jednak głosów poparcia dla włodarzy klubu, niektórzy uważają, że powrót do normalności kosztuje. A sama ograniczona pula wejściówek jest wystarczającym powodem do podniesienia cen.

 

 

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW