Conor Gallagher: Wzoruję się na Lampardzie i Mouncie - Chelsea24News
Conor Gallagher: Wzoruję się na Lampardzie i Mouncie
Conor Gallagher: Wzoruję się na Lampardzie i Mouncie

Conor Gallagher: Wzoruję się na Lampardzie i Mouncie

Strzelec zwycięskiego gola dla West Bromich Albon w meczu z Sheffield United – Connor Gallagher liczy na to że Frank Lampard bacznie obserwuje jego poczynania w tym sezonie.

Zawodnik The Blues przebywający aktualnie na wypożyczeniu w zespole beniaminka Premier League strzelił w sobotę jedyną bramkę dla The Baggies. WBA ograło u siebie drużynę Sheffield United 1:0.

20-letni Anglik trafił na zasadzie wypożyczenia do drużyny WBA latem tego roku. Trenerem zespołu  z West Bromich jest Slaven Bilic. Chorwat za czasów zawodowej gry w piłkę występował w West Hamie razem z aktualnym trenerem The Blues – Frankiem Lampardem. Chelsea zdecydowała się na wypożyczenie pomocnika do WBA głównie dzięki tej znajomości. Frank ceni sobie warsztat Slavena Bilica i wierzy że pod jego skrzydłami Conor Gallagher może się rozwinąć.

– Lampard jest kimś na kim wzorowałem swoją grę od najmłodszych lat. Wraz z upływem lat coraz bardziej czuję że pomocnik typu box-to-box, takim jakim był Frank to rola na boisku którą chcę pełnić.

– W ostatnich 4 latach z kadry Anglii U-21 do seniorskiej reprezentacji awansowało już 21 graczy. Liczę że w przyszłości stanę się jednym z nich

– Obserwowanie graczy którzy zaliczyli taki awans, na przykład Masona Mount’a czy Jude Bllingham’a mocno mnie inspiruje. Wierzę że w przyszłości też dostanę taką szansę.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Avatar

Jestem Paweł, interesuję się praktycznie każdym możliwym sportem jaki istnieje, lecz piłka nożna ma zawsze pierwsze miejsce w serduszku :) Koneser niższych polskich lig, im niższa tym ciekawsza.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW