Willian o różnicy między Lampardem a Artetą - Chelsea24News
Willian o różnicy między Lampardem a Artetą
Willian o różnicy między Lampardem a Artetą

Willian o różnicy między Lampardem a Artetą

Willian przypomina o sobie kibicom The Blues. Brazylijczyk przy okazji ostatniego wywiadu został poproszony o porównanie Franka Lamparda a Mikela Artety.

Były gracz Chelsea przyznaje, że to, że obaj są znakomitymi byłymi pomocnikami klubów Premier League. Tak naprawdę to jedyne co łączy obu panów. Przy okazji kariery trenerskiej są już zupełnie innymi szkoleniowcami.

-Ich filozofie gry są zupełnie inne, jedyne co ich łączy to, że oboje są młodymi managerami, przed którymi stoi cała świetlana przyszłość.

-Mikel kładzie większy nacisk na taktykę, świetnie rozumie grę i wszelkie taktyczne aspekty, poświęca na to bardzo dużo czasu podczas treningu. Frank oczywiście też nad nią pracuje, ale w inny sposób.

Warto odnotować, że William długo negocjował z klubem z niebieskiej części stolicy nowy kontrakt. Ostatecznie po długich negocjacjach Brazylijczyk zmienił zespół, ale dalej występuje w stolicy.

-Jestem bardzo wdzięczny Frankowi. Podczas mojego ostatniego roku kontraktu powiedział, że po prostu chce widzieć uśmiech na mojej twarzy. Nie miało znaczenia, że niedługo mogę odejść. Często managerowie odstawiają takich graczy na bok. Mogę śmiało przyznać, że byłem zaszczycony, mogąc grać dla niego. Dalej mamy ze sobą kontakt.

Póki co Willianowi idzie mocno w kratkę jak i całemu zespołowi. Po dobrym indywidualnym początku przyszedł spadek formy. Arsenal obecnie zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Ciężko na chwilę obecną zakładać, że zespół prowadzony przez Hiszpana powalczy o coś więcej niż środek tabeli.

Źródło: FourFourTwo

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW