Alexander-Arnold: James jest jednym z najlepszych w lidze - Chelsea24News
Alexander-Arnold: James jest jednym z najlepszych w lidze
Alexander-Arnold: James jest jednym z najlepszych w lidze

Alexander-Arnold: James jest jednym z najlepszych w lidze

Obrońca Liverpoolu pochwalił ostatnią dyspozycję wychowanka The Blues i zwrócił uwagę na jego talent, który objawiał się już na szczeblach młodzieżowych.

– Pamiętam, że bardzo dobrze prezentował się już w drużynie juniorskiej, obserwowałem go w Youth Cup. Chelsea jest prawdopodobnie najtrudniejszym klubem dla wychowanka, jeśli chodzi o przebicie się do pierwszej drużyny.

– W przeciągu ubiegłego roku udowodnił, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Jest solidny w defensywie i bardzo dobrze odnajduje się pod bramką przeciwnika.

– Jest przykładem nowoczesnego prawego obrońcy. Aktualnie jest prawdopodobnie jednym z najlepszych w lidze.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW