Joe Cole broni Abrahama po meczu z Tottenhamem - Chelsea24News
Joe Cole broni Abrahama po meczu z Tottenhamem
Joe Cole broni Abrahama po meczu z Tottenhamem

Joe Cole broni Abrahama po meczu z Tottenhamem

Po bezbramkowym remisie na Stamford Bridge, na młodego Anglika spadła ogromna fala krytyki. W obronę postanowił go wziąć były piłkarz Chelsea, Joe Cole.

Po niedzielnym remisie, duża część fanów jest sfrustrowana, że pomimo lepszej gry nie udało się pokonać lokalnego rywala i wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli. Wielu z nich uważa, że gdyby nie Abraham, Chelsea zdobyłaby kilka bramek. Są też fani, którzy nadal widzą w Tammym ogromny potencjał. Jednym z nich jest Joe Cole.

– Tammy był świetny. Swoją grą oferuje coś innego, niż inni piłkarze.

– Rywalizacja o miejsce w składzie jest ważna. Abraham nie jest pierwszy napastnikiem, który marnował sytuacje.

W ciągu 15 spotkań tego sezonu (w tym 9 od pierwszej minuty) Tammy zaangażowany był w 9 bramek dla swojej drużyny. Po jego strzałach bramkarz siedmiokrotnie wyciągał piłkę z siatki, a także dwa razy obsłużył kolegów.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW