Jose Mourinho o szansach Chelsea na mistrzostwo - Chelsea24News
Jose Mourinho o szansach Chelsea na mistrzostwo
Jose Mourinho o szansach Chelsea na mistrzostwo

Jose Mourinho o szansach Chelsea na mistrzostwo

Po niedzielnym spotkaniu na Stamford Bridge, Jose Mourinho wypowiedział się na temat szans, jakie Chelsea ma na zdobycie mistrzostwa Premier League.

Aktualnie to drużyna Portugalczyka znajduje się na czele tabeli wraz z Liverpoolem, lecz Chelsea i Liecester tracą tylko 2 punkty. Obie drużyny są w bardzo dobrej formie, i patrząc na pozostałych rywali lub sytuacje kadrowe, to właśnie londyńskie zespoły są faworytami do końcowego triumfu.

Dziwne może się wydawać, że dla Mourinho to Chelsea ma większe szanse, niż prowadzona przez niego drużyna.

– Chelsea jest jednym z największych rywali o tytuł, nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Myślę, że nie jest dla nich problemem 2-punktowa strata do nas czy do Liverpoolu.

– Nie wydaje mi się, żeby był to problem. Wiedzą jak są silni, jaką mają drużynę i jak długi będzie ten sezon. Wiedzą również, że Tottenham nie jest kandydatem. Nie jesteśmy w wyścigu, nie jesteśmy jakimś koniem. Nie znam tego słowa w angielskim, ale my jesteśmy małym, młodym koniem. Kucykiem, jesteśmy kucykiem.

– Teraz widzisz różnicę. Joe Rodon grał w Swansea, a Thiago Silva przez wiele lat był i jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. I być może jedna miesięczna wypłata Silvy wynosi tyle, ile Rodon zarobi w cały rok.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW