Jorginho: Wszyscy kochają Giroud - Chelsea24News
Jorginho: Wszyscy kochają Giroud
Jorginho: Wszyscy kochają Giroud

Jorginho: Wszyscy kochają Giroud

Wicekapitan The Blues wypowiedział się na temat nadchodzącego meczu z Sevillą oraz rywalizacji o miejsce w pierwszym składzie.

– Obdarzamy Seville ogromnym szacunkiem, ponieważ są bardzo zorganizowaną drużyną. Będziemy musieli używać wobec nich bardzo mocnego pressingu. To najwyższa jakość footballu, będą liczyć się najmniejsze detale. Staniemy przed ogromną okazją do wygrania grupy. Wiemy jak bardzo jest to istotne w dalszej fazie rozgrywek. Zrobimy wszystko, żeby wygrać.

– Wszyscy kochamy Giroud, ponieważ jest świetnym człowiekiem i na to zasługuje. Bardzo cieszyłem się, kiedy zdobył bramkę z Rennes. Każdego dnia ciężko pracuje z uśmiechem na twarzy. Jego obecność bardzo dużo wnosi do grupy, nie tylko na boisku. Nigdy nie wiesz co może się wydarzyć w piłce, dlatego moment w którym trafił do siatki, był niesamowity.

– Mamy szeroki skład, dzięki czemu możemy robić dużo zmian, utrzymując wysoki poziom. To dla nas ogromny pozytyw. Rywalizacja jest potrzebna, dzięki niej podnosi się poziom treningów. Wiesz, że musisz pracować jeszcze ciężej, aby otrzymać szansę. Wszyscy chcą grać, ale wygrywanie jest najważniejsze. Kiedy dostanę szansę od trenera, będę gotowy.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW