Shearer: Lampard świetnie poradził sobie z presją - Chelsea24News
Shearer: Lampard świetnie poradził sobie z presją
Shearer: Lampard świetnie poradził sobie z presją

Shearer: Lampard świetnie poradził sobie z presją

Były napastnik Newcastle pochwalił pracę menedżera Chelsea w obecnym sezonie.

– Rozmawiałem z Lampardem w zeszłym tygodniu. Jest bardzo zadowolony z progresu, jakiego dokonała jego drużyna. Zarówno w ofensywie, jak i grze obronnej. Niedzielny remis z Tottenhamem tego nie zmienia. W ostatnich 16 spotkaniach Chelsea przegrała tylko jeden raz- z Liverpoolem. Zakwalifikowali się już do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

– Trzecie miejsce w Premier League, tracą tylko dwa punkty do lidera, mają najwięcej bramek w lidze. Ich dyspozycja wygląda świetnie. Lampard zasługuje na pochwałę.

– Na początku sezonu oczekiwania były ogromne, ponieważ wydali ogromne sumy na transfery. Presja na Lampardzie była olbrzymia, świetnie sobie z nią poradził. Frank nadal chce wiele osiągnąć i ulepszyć. Faktem jest, że świetnie wystartował. Nie dał argumentów do tego, aby ludzie w niego wątpili. Aktualnie są od tego bardzo dalecy.

Źródło: BBC Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW