Azpilicueta: Mamy wiele powodów do dumy - Chelsea24News
Azpilicueta: Mamy wiele powodów do dumy
Azpilicueta: Mamy wiele powodów do dumy

Azpilicueta: Mamy wiele powodów do dumy

Kapitan The Blues skomentował wczorajsze zwycięstwo z Sevillą.

– Możemy być dumni z wielu rzeczy. Jestem zadowolony z tego, jak zagraliśmy ze zwycięzcą Ligi Europy. Zdominowaliśmy to spotkanie, co nie jest łatwe przeciwko tak doświadczonej i jakościowej drużynie. W momentach, kiedy byliśmy pod presją, zdołaliśmy utrzymać kontrolę- to pozwoliło nam zwyciężyć.

– Mamy kilku zawodników, którzy nie otrzymują tylu minut ile w poprzednich sezonach, też się do nich zaliczam. Mimo wszystko codzienny wysiłek każdego z nas jest na naprawdę wysokim poziomie. Ostro pracujemy jako drużyna. Mogliśmy to ujrzeć na przykładzie Oliviera- strzelił 4 bramki w Lidze Mistrzów. To nie zdarza się codziennie, ale nie bierze się też znikąd. Włożył w to wiele pracy.

– Jesteśmy nowym zespołem, nadal musimy ciężko pracować i rozwijać się z dnia na dzień. Jesteśmy szczęśliwi z naszej pozycji w grudniu, dobrze odzwierciedla naszą formę. Ambicja Chelsea zawsze sięgała najwyższych celów. Tamten sezon polegał na adaptacji, teraz musimy przejść pełną przemianę. Mamy więcej doświadczenia, nowych zawodników, jesteśmy solidniejszą grupą. Głębia naszego składu jest bardzo silna, dajemy trenerowi wiele opcji.

– Do tej pory sprostujemy oczekiwaniom. Naszym celem jest wygrywanie każdego meczu.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW