Diego Carlos: Giroud spisał się bardzo dobrze - Chelsea24News
Diego Carlos: Giroud spisał się bardzo dobrze
Diego Carlos: Giroud spisał się bardzo dobrze

Diego Carlos: Giroud spisał się bardzo dobrze

Brazylijski obrońca Sevilli przyznał, że wczorajszy mecz w wykonaniu Francuza był świetny.

Środowego wieczoru Chelsea zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie, wygrywając 0:4 z hiszpańskim zespołem. Wszystkie bramki strzelił Olivier Giroud, dzięki czemu stał się najstarszym zdobywcą hat-tricka w Lidze Mistrzów.

Po meczu, obrońca gospodarzy przyznał w wywiadzie, że gra na Francuza sprawiła mu ogromne problemy, a sam Giroud zagrał fenomenalnie.

– Giroud zagrał świetny mecz, lecz my musimy teraz oczyścić nasze głowy. Nasz cel jakim było wyjście z grupy został osiągnięty.

– Ta porażka pokazała nam, że musimy się poprawić jeszcze w wielu aspektach. Nikt nie może nam strzelić 4 bramek w taki sposób. Mamy piłkarzy z odpowiednią jakością, na wysokim poziomie, lecz takie rzeczy jak wczoraj w obronie nie mogą się powtórzyć.

– Gramy ważny mecz w sobotę i musimy trenować, aby zagrać jak najlepiej. Musimy pracować z podniesionymi głowami.

Źródło: Triball Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW