Giroud: Czasami czujesz, że wszystko może się zdarzyć - Chelsea24News
Giroud: Czasami czujesz, że wszystko może się zdarzyć
Giroud: Czasami czujesz, że wszystko może się zdarzyć

Giroud: Czasami czujesz, że wszystko może się zdarzyć

Napastnik Chelsea skomentował wygrany mecz z Sevillą, w którym zdobył 4 bramki.

– Świetnie stać się częścią historii klubu. Grasz w piłkę po to, aby tworzyć niesamowite scenariusze. Jestem dumny. Moi koledzy dostarczali mi idealne podania, starałem się po prostu dokończyć robotę.

– Będąc na boisku, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Staram się być cierpliwy, cały czas wierzyć i wnosić swój wkład do gry zespołu. Granie w Lidze Mistrzów zawsze jest wyjątkowe. Skończenie na pierwszym miejscu w grupie było dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że pomogłem drużynie tego dokonać.

– Czasami czujesz, że wszystko może się zdarzyć. To był właśnie jeden z takich momentów.

– Ciężko pracujemy, aby stawać się coraz lepsi. Naszą ambicją jest bycie najlepszą drużyną w Anglii. Chcemy też zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów. Pokazaliśmy, że mamy wielu utalentowanych zawodników, na których możemy polegać. Dzięki temu jesteśmy w stanie walczyć na wielu frontach.

– Wykonujemy świetną robotę i chcemy ją kontynuować. Bardzo tęskniliśmy za naszymi kibicami. Bez nich piłka nożna jest innym sportem, nie ma w niej tej samej pasji. Z niecierpliwością czekamy na ich doping w sobotnim meczu.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW