Joe Masi: Gallagher jest niesamowity - Chelsea24News
Joe Masi: Gallagher jest niesamowity
Joe Masi: Gallagher jest niesamowity

Joe Masi: Gallagher jest niesamowity

W czasie podcastu Baggies Broadcast, Joe Masi i Luke Hatfield wypowiedzieli się w paru zdaniach o graczu Chelsea wypożyczonym do WBA, mowa tutaj o Conorze Gallagherze.

Gallagher nie zadebiutował jeszcze w dorosłej drużynie Chelsea, ale poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Charlton Athletic i Swansea City. Rozegrał łącznie 4069 minut. W czasie gry dla tych zespołów zdobył 6 bramek i 11 asyst.

W West Bromwich Gallagher zadebiutował 19 października spotkaniem z Burnley. Od tego czasu grał w 5 kolejnych spotkaniach, notując komplet minut i jedną bramkę.

Wg. Masiego, jeżeli Conor utrzyma swoją formę będzie w stanie rywalizować w Chelsea o miejsce w podstawowym składzie.

– Ten chłopak jest naprawdę wyjątkowy, prawda? Oglądanie go jest ekscytujące, zrobił na mnie takie wrażenie, że zacznę śledzić jego karierę do końca jej trwania. Taka gra nie może przejść bez echa.

– Zaczynasz myśleć sobie: „jak dobry ten chłopak może być?” Jest wyjątkowy i naprawdę dobrze ukształtowany. Moim zdaniem jest to niesamowity transfer.

– Jeżeli utrzyma poziom i wróci do Chelsea to czy będzie mógł walczyć o podstawowy skład? Oczywiście, że tak. Jest graczem z zupełnie innej półki niż wszyscy, myślę, że Bilić jest pod ogromnym wrażeniem jego gry na boisku jak i zachowania poza.

Źródło: This is futbol

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW