Ivanovic: Lampard odniesie olbrzymi sukces - Chelsea24News
Ivanovic: Lampard odniesie olbrzymi sukces
Ivanovic: Lampard odniesie olbrzymi sukces

Ivanovic: Lampard odniesie olbrzymi sukces

Były obrońca The Blues ocenił pracę Franka Lamparda na Stamford Bridge.

– Kiedy Frank zdecydował się być menedżerem, wszyscy którzy go znają wiedzieli, że odniesie sukces. Jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nie tylko dla Chelsea. Mam nadzieję, że zostanie tam na bardzo długo, ale widzę go też jako selekcjonera reprezentacji Anglii.

– Zna się na piłce i ma świetne pomysły. Oglądam jego wypowiedzi. Widać, że rozumie grę, wie co ma robić i wierzy w swoją drużynę. Przekonanie zawodników do spełniania twojej wizji gry jest naprawdę ciężkim zadaniem. Ma odpowiednich ludzi wokół siebie. Odniesie olbrzymi sukces.

– W pełni zasługuje na bycie menedżerem Chelsea, nie tylko ze względu na swoje nazwisko. Życzę mu wszystkiego dobrego.

Źródło: Goal

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW