Przedmeczowa konferencja prasowa - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa
Przedmeczowa konferencja prasowa

Przedmeczowa konferencja prasowa

Frank Lampard odpowiadał na pytania dziennikarzy na przedmeczowej konferencji prasowej.

Kontuzje

– Wszyscy są dostępni.

Giroud zagra w kolejnym meczu?

– Nie zamierzam dawać nikomu gwarancji pierwszego składu, to zbyt trudne. Chcę, aby piłkarze codziennie dawali z siebie wszystko na treningach i meczach. To sprawia, że mam kłopoty, ale to sympatyczny problem. Oli zawsze dawał z siebie wszystko, był fundamentalną postacią po restarcie. Nie zamierzam jednak mówić o tym kogo wystawię w meczu z Leeds.

– Chcę mieć rywalizację w każdym obszarze boiska. Tammy dawał nam bramki oraz asysty. Nie mogę dać nikomu gwarancji, mogę jedynie powiedzieć, że nie widzę niczego złego w Olivierze. Jestem przekonany, że otrzyma mnóstwo szans, jeżeli utrzyma formę.

Bielsa i Spygate

– To przeszłość, nie zamierzam o tym się rozwodzić. To była wspaniała historia dla gazet, ale to już za nami. Potem graliśmy spotkanie w Play-Off i udało nam się zwyciężyć. To jednak przeszłość. Szanuję Bielsę, szanuję Leeds.

Fani na trybunach będą dawać przewagę?

– Nie wiem, to dobre pytanie. Niektóre kluby nie będą mogły skorzystać ze wsparcia fanów. Na pewno kibice mogą pomóc w meczach domowych, jeżeli będą nas dopingować.

– Cieszy nas to, że fani wracają na stadion. Dwa tysiące kibiców to naprawdę coś, musimy być jednak cierpliwi. Nie możemy wprowadzać wszystkiego zbyt szybko. Wspaniale będzie jednak usłyszeć fanów już jutro.

Gilmour

– Powinien dostać kolejne minuty w tym miesiącu. Nie mamy obecnie żadnych urazów, więc kilku piłkarzy nie zmieści się w składzie, jednak Billy powinien otrzymać swoje minuty w najbliższym czasie. Ma ogromną jakość po powrocie.

Bamford

– Pamiętam że trenował z nami jako młody chłopak. Potrafi wykończyć sytuacje, miał nosa do bramek. Powinien być dumny ze swojej kariery, ponieważ jest teraz czołowym strzelcem Premier League. Bardzo go lubię i cieszę się, że mu wychodzi.

Forma

– Gramy dobrze, ale możemy być lepsi. Mamy wielką rywalizację i to oznacza, że każdy musi dawać z siebie wszystko. Jesteśmy w dobrym miejscu, jednak możemy być jeszcze lepsi.

Leeds oddają dużo strzałów

– To drużyna, którą trudno się analizuje. Oni atakują w każdym meczu, nawet w tych gdzie grają z mocniejszymi rywalami. Musimy dać z siebie wszystko. Mamy kilka czystych kont, jednak Leeds to jedna z najbardziej niebezpiecznych ekip w lidze.

Harrison

– Uwielbiam go, jego kariera zmierza w dobrym kierunku.

Trudny mecz po wyjeździe do Sevilli

– To czeka każdą silną drużynę w Europie, nie możemy więc narzekać. Musimy skupić się na tym, aby jak najlepiej przygotowywać się do kolejnych spotkań. Leeds to naprawdę silna ekipa, zarówno fizycznie jak i pod względem energii. Musimy skupiać się jednak na sobie.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW