Scott Parker: Ruben będzie stawał się coraz lepszy - Chelsea24News
Scott Parker: Ruben będzie stawał się coraz lepszy
Scott Parker: Ruben będzie stawał się coraz lepszy

Scott Parker: Ruben będzie stawał się coraz lepszy

Menedżer Fulham skomentował dyspozycję wychowanka The Blues, który wraca do formy po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją ścięgna Achillesa.

– Ruben wraca do siebie po długiej przerwie, więc potrzebuje dużej ilości minut na boisku. Czy widzimy obecnie jego najlepszą wersję? Myślę, że w trakcie ostatnich meczów pokazał parę momentów, w których udowadniał swoją jakość. Im więcej zagra spotkań, tym będzie coraz lepszy, aż wróci do pełnej dyspozycji.

– Jest kimś, kto wchodząc na boisko wnosi wiele do drużyny. Pokazał to w meczu z Evertonem. Jest utalentowany technicznie, świetnie porusza się z piłką przy nodze. Wierzę, że będzie stawał się coraz lepszy.

Źródło: West London Sport

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW