Frank Lampard o relacjach z członkami zarządu - Chelsea24News
Frank Lampard o relacjach z członkami zarządu
Frank Lampard o relacjach z członkami zarządu

Frank Lampard o relacjach z członkami zarządu

Przed meczem z Leeds w ramach Premier League, Frank Lampard odpowiedział na pytania dziennikarzy. Pytania te związane były z przedłużeniem kontraktu Anglika oraz relacjami z zarządem The Blues.

Odkąd klub przejął Roman Abramowicz, na ławce Chelsea mogliśmy widzieć 14 menedżerów. Pomimo tego, że 41-latek rozpoczął dopiero drugi sezon pracy, to tylko Jose Mourinho Carlo Ancelotti i Antonio Conte, prowadzili zespół w większej ilości spotkań. Dzisiejszy mecz przeciwko drużynie Marcelo Bielsy, będzie 72 spotkaniem pod wodzą Lamparda.

Frank został zapytany o dłuższą perspektywę pracy na stanowisku trenera Chelsea.

– Odkąd tu przyszedłem, jedyna rzecz na której się skupiam, to to co jest przede mną w danym momencie. Moja relacja z Petrem dodaje mi dużo sił, ponieważ dobrze się dogadujemy i mam nadzieję, że nasza współpraca wygląda dobrze.

– Z Mariną bardzo dobrze się porozumiewamy. Staram się robić wszystko co najlepsze dla klubu, a poza boiskiem nie mogę robić nic więcej, pójść dalej. Jak mówiłem wcześniej z każdą chwilą będę kochał tę pracę tak długo jak to tylko możliwe, ale jestem świadomy, że wszystko oparte jest na wynikach.

– W tym momencie pracujemy nad czymś w jakimś kierunku, wszyscy są bardzo podekscytowani i wspominają, że jesteśmy w walce o tytuł. Zawsze patrzyłem na to jako na dłuższy plan i myślę, że dopiero za rok będziemy naprawdę w walce o mistrzostwo.

– Wszystko co teraz robimy ekscytuje ludzi, ale wiem, że musimy być tacy przez cały sezon. Generalnie to nie myślę dużo o mojej przyszłości. Skupiam się na grze od meczu do meczu.

Źródło: Football London

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW