Frank Lampard z nadzieją na otrzymanie nowego kontraktu - Chelsea24News
Frank Lampard z nadzieją na otrzymanie nowego kontraktu
Frank Lampard z nadzieją na otrzymanie nowego kontraktu

Frank Lampard z nadzieją na otrzymanie nowego kontraktu

Anglik jest zdeterminowany do pozostania na Stamford Bridge, jednak wie, że nie wszystko jest w jego rękach.

41-latkowi pozostało 18 miesięcy obecnego kontraktu, jednak o jego pozostaniu zadecyduje sam Roman Abramowicz. Podczas konferencji przed mecze z Leeds, Anglik opowiedział trochę o swojej sytuacji, początkach oraz przyszłości.

– Na początku wiedziałem, że było kilka okoliczności, które sprawiły, że poprzedni sezon był przejściowy i być może wydawało się to nieco trudne. Czułem, że podejmuję pracę w Chelsea w zupełnie innej sytuacji, niż większość poprzednich menedżerów.

– Teraz czuję, że chcę być częścią długoterminowego planu. Transfery, które przeprowadziliśmy podczas lata, były wzmocnieniami na teraz, ale także na przyszłość. Piłkarze, którzy nadal będą się rozwijać, dorosną. I oczywiście, chciałbym być częścią tego.

– Oczywiście, to decyzje zarządu oraz właściciela o tym zadecydują, dlatego muszę dobrze się spisać podczas pozostałych miesięcy, zaczynając już od meczu z Leeds. Nie wydaję mi się, żeby ktoś oczekiwał, że powiem coś innego. Jestem szczęśliwcem, że mogę prowadzić klub który kocham i który jest moim życiem. Dlatego chcę odnosić tutaj sukcesy i być najdłużej jak to będzie możliwe.

Źródło: Football London

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW