Ivan Rakitic: Olivier Giroud zrobił różnicę w meczu - Chelsea24News
Ivan Rakitic: Olivier Giroud zrobił różnicę w meczu
Ivan Rakitic: Olivier Giroud zrobił różnicę w meczu

Ivan Rakitic: Olivier Giroud zrobił różnicę w meczu

Gwiazda hiszpańskiej drużyny w wywiadzie pomeczowym przyznała, że muszą uczyć się na błędach po porażce z Chelsea. Sevilla uległa The Blues aż 0:4, gdzie wszystkie bramki zdobył francuski napastnik.

W wywiadzie dla Marci, Chorwat przyznał, że Chelsea była o poziom wyżej, a Giroud zrobił ogromną różnicę podczas spotkania.

– Oczywiście nie chcieliśmy przegrać. Momentami graliśmy dobrze, ale Giroud zrobił różnicę. W Lidze Mistrzów, najmniejsze detale potrafią cię boleśnie zranić. Widzieliśmy jaką jakość prezentował Giroud oraz cała drużyna. Być może dostaliśmy zbyt mocno, ale jedyne co możemy zrobić to uczyć się na błędach, żeby coś takiego się nie powtórzyło.

– To co robimy, robimy dobrze. Musimy wyciągnąć wnioski i polepszyć swoją grę.

– Nie chodzi tylko o Sevillę. Chodzi o wszystkie drużyny. W Lidze Mistrzów nie możesz popełnić najmniejszego błędu. Kiedy go jednak zrobisz, musisz jak najszybciej wyciągnąć z tego wnioski. Jeśli mielibyśmy się czegoś uczyć, wybrałbym ten mecz jako przykład. Nie możemy pozwolić, żeby to z nami zostało. Jeśli taki mecz miał się nam przytrafić, dobrze, że przytrafił się kiedy mamy już zapewniony awans.

Źródło: Marca

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW