Wenger: Mało kto może równać się z Olivierem pod tym względem - Chelsea24News
Wenger: Mało kto może równać się z Olivierem pod tym względem
Wenger: Mało kto może równać się z Olivierem pod tym względem

Wenger: Mało kto może równać się z Olivierem pod tym względem

Przed przenosinami na Stamford Bridge, Olivier Giroud strzelił 105 bramek dla Kanonierów. Były menedżer Arsenalu stwierdził, że napastnik ma jeszcze wiele do zaoferowania w barwach Chelsea.

– Na każdym zgrupowaniu Francji odbywa się debata na jego temat. Mówiłem to już wielokrotnie- Olivier jest klasowym zawodnikiem. Poza piłkarskimi umiejętnościami, posiada jeszcze niesamowicie silną mentalność i utrzymuje wysoki poziom motywacji. Mało kto może się z nim równać pod tym względem.

– Nawet jeśli nie zaczyna w podstawowym składzie, jego nastawienie jest znakomite. Jego obecność dużo wnosi wewnątrz klubu. Jest prawdziwym zawodnikiem drużynowym, co nie jest powszechne wśród napastników. Jego osobowość jest wyjątkowa. Zawsze, kiedy myślisz, że jest niewidoczny i zawiedzie- udowadnia swoją wartość.

– Nie jest przypadkiem, że ma ponad 100 występów w reprezentacji. Nikt nie daje Ci tylu występów za nic.

Źródło: CBS Sports

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW