Wnioski po meczu z Leeds - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Leeds
Wnioski po meczu z Leeds

Wnioski po meczu z Leeds

Chelsea przed swoimi kibicami wskakuje na fotel lidera po wygranym meczu z Leeds 3:1. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. To był chyba pierwszy błąd Mendy’ego w tym sezonie, gdzie straciliśmy bramkę. Jednakże tutaj zaszło mocne nieporozumienie z Zoumą. Generalnie rzecz biorąc nie miał zbyt dużo pracy nasz bramkarz, ale bramka na pewno na jego konto.
  2. Świetny Olivier Giroud. Znowu Francuz zachwyca swoją formą i zdobywa kolejną bramkę. Jego gra w powietrzu, tyłem do bramki, współpraca z dynamicznymi Mountem, Wernerem i Pulisiciem jest niesamowita. Chyba wywalczył miejsce w pierwszym składzie.
  3. Timo Werner to okropnie frustrujący kibica zawodnik. Jest niesamowicie przebojowy, a marnuje okazje, które powinny być jego kolejnymi bramkami w wyścigu o koronę króla strzelców. Gdyby tego było mało to Werner i tak w meczu zrobi akcję, którą Chelsea zamienia na bramkę. Tak samo było dzisiaj.
  4. Słaby występ Havertza. Ewidentnie przerwa spowodowana koronawirusem daje mu się we znaki. Nie chodzi tu o samą grę, a raczej o przygotowanie fizyczne i motoryczne. Odstaje od swoich partnerów i musi to poprawić.
  5. Kolejny już cudowny mecz Jamesa. Fantastyczne podanie do Giroud przy bramce. Mamy obrońcę na co najmniej dekadę.
  6. Świetnie widzieć radującą się drużynę po końcowym gwizdku razem z Lampardem. Widać, że pojedynek z Bielsą jest dla Franka na innym szczeblu co pokazała radość po bramce na 3:1.
  7. Ofensywa najmocniejsza w lidze. Dzisiaj wykreowaliśmy mnóstwo szans bramkowych – 4.60 xG. Jesteśmy mocnym kandydatem w walce o mistrzostwo.
  8. Duet stoperów Zouma – Silva bardzo dobrze się zgrał. Thiago był dzisiaj stoperem i szóstką w jednym. Fantastyczny mecz kapitana. Widać, że chłopaki się ze sobą bardzo dobrze dogadują. W końcu mamy stałą parę środkowych obrońców.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW