Mount i Giroud o wygranej z Leeds - Chelsea24News
Mount i Giroud o wygranej z Leeds
Mount i Giroud o wygranej z Leeds

Mount i Giroud o wygranej z Leeds

Wychowanek The Blues wypowiedział się na temat wygranej 3:1 z Leeds na Stamford Bridge.

– Przeciwnicy nie przestawali biegać i walczyć o piłkę, ale tego się spodziewaliśmy. Nie sądzę, abym wcześniej grał w tak intensywnym i wymagającym meczu. Widziałem w statystykach, że jesteśmy pierwszą drużyną, która przebiegła więcej kilometrów od nich. Ten fakt jest niesamowity.

– Musieliśmy być skupieni i iść za ciosem. Nie wiele drużyn strzela 3 bramki przeciwko im, tracąc zaledwie jedną. Zwykle różnica bramkowa jest mniejsza, ponieważ tworzą wiele sytuacji. Jesteśmy bardzo szczęśliwy z wygranej, niesamowita noc.

– Pomimo małej ilości kibiców, zdecydowanie odczuliśmy ich obecność. Dawno nie graliśmy z ich dopingiem, więc był to dla nas znaczący powiew świeżości. Wspaniale było ich z powrotem usłyszeć, wszyscy kochamy to uczucie. Dali nam dodatkową motywacje do wygranej.

– Oli strzelił 5 bramek w dwóch spotkaniach, jest w niesamowitej formie. Cała drużyna musi prezentować się równie dobrze. Oczywiście Tammy spisywał się świetnie, natomiast Olivier dostał szansę w Lidze Mistrzów i rewelacyjnie ją wykorzystał. Potrzebujemy rywalizacji, dzięki niej każdy daje z siebie wszystko. Jesteśmy na dobrej pozycji, będziemy ciężko pracować, aby nadal wygrywać mecze.

Olivier Giroud również dodał kilka słów od siebie:

– Straciliśmy gola bardzo wcześnie, ale od razu chcieliśmy nadrobić wynik. Leeds jest jedną z najlepszych drużyn, z jakimi mierzyłem się w ostatnim czasie, naprawdę mi zaimponowali. Byli wszędzie, wygrana z tak świetnie przygotowaną fizycznie drużyną smakuje jeszcze lepiej. Strzeliłem wyrównującą bramkę, jestem zadowolony, że pomogłem drużynie w odniesieniu zwycięstwa.

– Ciężko pracujemy na treningach, mamy wiarę w swój plan gry i cały czas stajemy się coraz lepsi. Jesteśmy bardzo pewni siebie i zamierzamy to utrzymać.

Źródło: Chelsea Football Club

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW