Zouma: Jestem ogromnie szczęśliwy - Chelsea24News
Zouma: Jestem ogromnie szczęśliwy
Zouma: Jestem ogromnie szczęśliwy

Zouma: Jestem ogromnie szczęśliwy

Obrońca The Blues skomentował wygrane spotkanie z Leeds, w którym zdobył bramkę. Czwarty gol Francuza w tym sezonie Premier League.

– Wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe spotkanie. Leeds to mocna ekipa, w dodatku szybko strzelili gola. Nie poddaliśmy się i wyznaczaliśmy rytm spotkania.

– W pierwszej połowie zasłużyliśmy na więcej, stworzyliśmy wiele sytuacji. Ostatecznie wygraliśmy 3:1 i oczywiście jestem bardzo szczęśliwy ze zdobycia kolejnej bramki. Staram się pomagać drużynie tak bardzo jak tylko potrafię

– Wiem, że jestem niebezpieczny przy stałych fragmentach gry. Ciężko pracuje nad tym podczas treningów, poza tym mam odpowiednie warunki fizyczne do walki w powietrzu. W tym sezonie jesteśmy w stanie zdobywać wiele bramek, również ze stałych fragmentów. Aktualnie nie mamy z tym problemu, musimy jednak nadal ciężko pracować, aby utrzymać formę.

– Wspaniale było ponownie usłyszeć doping ze strony kibiców, dali nam masę wsparcia. Mam nadzieję, że niedługo trybuny znowu będą mogły być zapełnione i będziemy wspólnie celebrowali zwycięstwa.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW