Cascarino: Dzięki Silvie James gra znacznie lepiej - Chelsea24News
Cascarino: Dzięki Silvie James gra znacznie lepiej
Cascarino: Dzięki Silvie James gra znacznie lepiej

Cascarino: Dzięki Silvie James gra znacznie lepiej

Były napastnik The Blues ocenił wpływ, jaki Thiago Silva wywiera na grę obronną Chelsea.

– Jestem pod wrażeniem tego, jak szybko rozwija się Reece James. Już w zeszłym sezonie widzieliśmy jego ogromne walory ofensywne. Natomiast jeśli chodziło o podejmowanie decyzji, kiedy zostać w defensywie a kiedy ruszyć do ataku, często jego wybory stały pod znakiem zapytania.

– Jego gra w linii obronnej niesamowicie się poprawiła i jestem pewien, że przybycie Thiago Silvy znacząco na to wpłynęło.

– Organizacja w obronie Chelsea w zeszłym sezonie wołała o pomstę do nieba. Teraz wyglądają bardzo dobrze w tym aspekcie. Mam wrażenie, że zakup Silvy był największą promocją tamtego okienka transferowego.

Źródło: The Times

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW