Fabregas: Dlaczego odszedłem z Chelsea? - Chelsea24News
Fabregas: Dlaczego odszedłem z Chelsea?
Fabregas: Dlaczego odszedłem z Chelsea?

Fabregas: Dlaczego odszedłem z Chelsea?

Cesc Fabregas udzielił wywiadu dla dziennika „Tuttosport”, w którym zahaczył o metody treningowe Maurizio Sarriego w Chelsea. Hiszpan powiedział również dlaczego opuścił Stamford Bridge.

– Sarri sprowadził do klubu Jorginho, który kosztował 60 milionów euro. Nie chciałem grać tylko w Lidze Europy – zawsze byłem graczem pierwszego składu. Chcę czuć się ważny. Więc odszedłem z Chelsea. Sarri był dobrym trenerem, człowiekiem o wielkim sercu. Ma on bardzo silne przekonania taktyczne, jest przesądny i niesamowicie ciężko go przekonać, by zmienił zdanie. Wróćmy myślami do treningów…

– Sarri zawsze wyznaczał nam sesje treningowe o 15:00. Ci zawodnicy, którzy mieli rodziny – jak ja – nie widzieli swoich dzieci przez cały dzień. Rano, gdy byłem w domu, to oni jechali do szkoły. Z kolei, gdy wracali, to ja musiałem jechać na trening, a gdy ja kończyłem ćwiczenia, to oni byli już w łóżkach. Pewnego dnia poprosiliśmy Sarriego, byśmy rozpoczynali treningi wcześniej, z rana. On jednak nam odpowiedział, że musimy trenować właśnie o 15:00, gdyż uczony z Pizy (miasto we Włoszech) udowodnił, że to najlepszy czas dla organizmu na wysiłek fizyczny. Cóż, w porządku… Po prostu wiem, że czas z rodziną jest ważny dla każdego piłkarza.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW