Gilmour na celowniku Napoli! - Chelsea24News
Gilmour na celowniku Napoli!
Gilmour na celowniku Napoli!

Gilmour na celowniku Napoli!

Billy Gilmour, który wraca już do pełni sił po kontuzji, której nabawił się po wznowieniu rozgrywek Premier League może już w styczniu opuścić Stamford Bridge. Zainteresowanie Szkotem wyraża bowiem Napoli. Włosi od dłuższego czasu obserwują poczynania 19-latka i już tej zimy chcieliby sprowadzić go na Stadio Diego Armando Maradona w ramach wypożyczenia.

Władze neapolitańskiego klubu są gotowe pozbyć się Stanislava Lobotki, który nie mieści się w planach Gennaro Gattuso tylko po to, aby zrobić w kadrze miejsce dla zawodnika Chelsea. Regularny czas gry w Serie A z pewnością dobrze wpłynąłby na rozwój młodego pomocnika, który nie może liczyć na pierwszy skład w drużynie Franka Lamparda. W Napoli na wypożyczeniu przebywa aktualnie inny piłkarz Chelsea – Tiemoue Bakayoko.

Warto także zaznaczyć, że istnieje bardzo mało prawdopodobieństwo, aby The Blues pozwolili na permanentny transfer Szkota do Napoli. Lampard bardzo wysoko ocenia umiejętności oraz potencjał Gilmoura i wiele razy podkreślał, że widzi w pomocniku wielką przyszłość  Stamford Bridge.


Źródło: Calciomercato

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW