Hasselbaink: Chelsea nie może ryzykować straty Giroud - Chelsea24News
Hasselbaink: Chelsea nie może ryzykować straty Giroud
Hasselbaink: Chelsea nie może ryzykować straty Giroud

Hasselbaink: Chelsea nie może ryzykować straty Giroud

Jimmy Floyd Hasselbaink uważa, że Giroud nie powinien opuszczać Stamford Bridge, a Chelsea musi zrobić wszystko, by go zatrzymać.

Ostatni tydzień zdecydowanie należał do Francuza. W dwóch meczach strzelił 5 bramek, przez co pokazał Lampardowi, że nie powinien być tylko trzecim napastnikiem. Na temat Giroud wypowiedział się były piłkarz Chelsea, Jimmy Floyd Hasselbaink.

– Nie uważam, że Chelsea powinna oddać komuś Giroud. Nawet jeśli nie jest pierwszym napastnikiem, zawsze gdy wejdzie na boisko może wnieść coś nowego i zrobić różnicę.

– Wiem, że jest na drodze do odejścia z klubu, ale myślę, że Lampard powinien w tym przypadku okazać trochę samolubności i powiedzieć nie. Może zadzwoni do Deschampsa i spyta go: „Co musi zrobić by być w twoim zespole i ile musi grać?”

– Frank musi wykazać się kreatywnością w jaki sposób go zatrzymać, ponieważ jest ważną częścią zespołu.

Źródło: Premier League TV

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW