Hasselbaink: Lampard nie powinien dać odejść Giroud - Chelsea24News
Hasselbaink: Lampard nie powinien dać odejść Giroud
Hasselbaink: Lampard nie powinien dać odejść Giroud

Hasselbaink: Lampard nie powinien dać odejść Giroud

Były napastnik The Blues ocenił przyszłość Oliviera Giroud w barwach Chelsea.

– Chelsea nie powinna sprzedawać Giroud. Nawet jeśli nie jest numerem jeden, wchodzi z ławki i potrafi zrobić różnicę. Możliwe, że będzie chciał odejść w zimowym okienku, ale Lampard musi być nieco egoistyczny i do tego nie dopuścić.

– Być może Frank powinien zadzwonić do selekcjonera reprezentacji Francji i spytać, ile spotkań potrzebuje Giroud, aby zostać powołanym na Mistrzostwa Europy. Następnie zakomunikowałby Olivierowi, że zagra wystarczającą liczbę minut i nie musi się martwić o brak gry w kadrze narodowej.

– Frank powinien wykazać się wielką kreatywnością, żeby go zatrzymać. Jest bardzo ważnym zawodnikiem, jego koledzy go kochają. Na początku grał bardzo mało, natomiast później Chelsea miało problem z dyspozycją napastników. Zaczął grać i po wznowieniu rozgrywek bardzo przyczynił się do wywalczenia pozycji gwarantującej grę w Lidze Mistrzów.

– Nawet jeśli Giroud nie strzela regularnie, jego gra  sprawia, że inni mają więcej miejsca i mogą zaskoczyć rywali. Kiedy drużyna odnosi sukcesy, wszyscy oczekują od napastnika zdobywania po 30 bramek w sezonie. To nie ten typ gracza. Co prawda strzelił ostatnio cztery bramki, jednak to nie zdarza się często. Dzięki niemu reszta drużyny gra lepiej.

Źródło: Premier League Productions

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW