Mason Mount: To była piękna noc - Chelsea24News
Mason Mount: To była piękna noc
Mason Mount: To była piękna noc

Mason Mount: To była piękna noc

Po sobotnim spotkaniu Mason Mount odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy oraz opowiedział o samym przebiegu spotkania.

The Blues pokonali tegorocznego beniaminka 3:1 po bramkach Giroud, Zoumy oraz Pulisica. Dla gości trafił były piłkarz Chelsea, Patrick Bamford.

Leeds bardzo mocno naciskało gospodarzy, jednak nie udało im się wywieźć choćby punktu. Pomocnik Chelsea określił styl gry drużyny Marcelo Bielsy.

– Nie zatrzymywali się choćby na moment i cały czas biegali, walczyli, jednak my wiedzieliśmy od początku jak zagrają.

– Nie wydaję mi się, żebym kiedykolwiek grał w tak szalonym meczu, na tak wysokim tempie. Widziałeś statystyki, które pokazywały, że jesteśmy pierwszą drużyną która przebiegła więcej od nich w cały meczu. To było wspaniałe.

– Musieliśmy przetrwać ich nawałnicę, by potem ruszyć. Nie wiele drużyn strzela im trzy bramki i traci jedną. Ich mecze zazwyczaj kończyły się kilku bramkowymi wynikami, więc cieszy nas, że straciliśmy tylko jedną, bo naprawdę mieli kilka dobrych okazji. Jesteśmy zadowoleni, że strzeliliśmy trzy i wygraliśmy mecz. To była piękna noc.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW