Paulo Dybala zaoferowany Chelsea! - Chelsea24News
Paulo Dybala zaoferowany Chelsea!
Paulo Dybala zaoferowany Chelsea!

Paulo Dybala zaoferowany Chelsea!

Podczas letniego okienka transferowego, Chelsea była łączona z bardzo dużą liczbą piłkarzy. Nazwisko Argentyńczyka nie pojawia się pierwszy raz w angielskich mediach.

Jak informuje portal 90min, 27-latek został zaoferowany kilku klubom, w tym Chelsea. Dybala był bliski przejścia na Wyspy w 2019 roku, kiedy to Manchester United oraz Tottenham stoczyły o niego walkę. Ostatecznie Argentyńczyk pozostał we Włoszech, z powodu swojej miłości do klubu.

W poprzednim sezonie pod wodzą Maurizio Sarriego, musiał walczyć o odzyskanie miejsca w pierwszej jedenastce. Kiedy byłego trenera Chelsea zastąpiła legenda klubu, Andrea Pirlo, Dybala myślał, że sytuacja ulegnie zmianie. Jednak Włoch wystawił 27-latka tylko w sześciu spotkaniach od pierwszej minuty.

Obecna umowa obowiązuje jeszcze przez 18 miesięcy i napastnik zastanawia się nad swoją przyszłością w Turynie. W momencie kiedy Juventus jest skłonny do zaoferowania mu nowej umowy, sam piłkarz otwarty jest na transfer do innego klubu. Jego reprezentanci zaoferowali go między innymi Chelsea, obu Manchesterom, Liverpoolowi, Spurs czy PSG.

Źródło: 90min

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW