Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Krasnodarem w ramach ostatniej kolejki fazy pucharowej Ligi Mistrzów – czas na przedmeczowe wypowiedzi menedżera.

Kontuzje

– Ziyech będzie miał dzisiaj badania, więc dopiero wieczorem będziemy wiedzieć więcej na jego temat. Hudson-Odoi także nie znajdzie się w kadrze na mecz, ponieważ doznał kontuzji mięśniowej na treningu.

Słowa Kloppa o tym, że Chelsea to faworyt do mistrzostwa

– Nie zamierzam o tym myśleć długo. Liverpool oraz Manchester City mają wspaniałe zespoły, są także inne zespoły w walce o mistrzostwo. Jesteśmy w dobrej formie, jednak należy pamiętać że Liverpool i City odnoszą sukcesy od dłuższego czasu. Nie ma jednak wątpliwości, że będziemy próbować.

Forma

– Mamy dobrą formę, zaliczyliśmy sporo czystych kont. Przeciwko Leeds byliśmy bardzo dobrzy od początku, jednak straciliśmy bramkę. Nie zmieniliśmy swojego planu i graliśmy z pewnością siebie do końca.

Fani wygwizdujący klękanie przed meczem

– Nie zamierzam komentować wydarzeń z innych klubów. Kiedy piłkarze Chelsea klękali przed spotkaniem słyszałem jedynie oklaski, to jest właśnie Chelsea Football Club.

Oczekiwania od meczu

– Chcę dać ogranie meczowe niektórym zawodnikom. Świetnie byłoby zakończyć ten mecz bez urazów. Chcę widzieć także zaangażowanie.

Kepa

– Kepa zagra w tym meczu. Jego sytuacja jest teraz odmienna od tego co było poprzednio, ponieważ Mendy jest w świetnej formie. Hiszpan trenował jednak bardzo dobrze i nie mam obaw przed tym, aby dać mu szansę.

– Kepa bardzo pomaga Edouardowi, widzę to każdego dnia. Cały czas stara się wspierać swojego kolegę z zespołu.

Timo Werner

– Nie mam żadnych wątpliwości co do umiejętności Timo, on jest dla nas bardzo ważnym piłkarzem. Stwarza mnóstwo szans i będzie wielkim zawodnikiem dla Chelsea.

Billy Gilmour

– Billy zagra w tym meczu. Nie chcę myśleć o wypożyczaniu go do czasu otwarcia okna. Mamy opcje, jednak wszystko może się zmienić błyskawicznie, więc na razie nie podjęliśmy decyzji w sprawie jego przyszłości.

Kai Havertz

– Wygląda naprawdę dobrze fizycznie, trzeba jednak pamiętać, że miał mocne objawy przy przechodzeniu COVID. Przed wykonaniem testu wyglądał fantastycznie, teraz cieszy mnie to jak szybko wraca do formy. Nie mam żadnych obaw wobec niego, wręcz przeciwnie. To będzie topowy zawodnik na świecie. Na niektórych graczy trzeba nieco zaczekać, aż zaaklimatyzują się w Premier League, jednak w jego przypadku od razu wszystko przebiega dobrze.

Urazy Ziyecha

– Mam nadzieję, że to drobna kontuzja, nie mam żadnych obaw wobec niego.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW