Uwaga - konkurs! - Chelsea24News
Uwaga – konkurs!
Uwaga – konkurs!

Uwaga – konkurs!

Mamy przyjemność zakomunikować, że wspólnie z naszym partnerem ZGODA FC przygotowaliśmy dla was konkurs – do wygrania będzie trzeci strój Chelsea!

Z pewnością zastanawiacie się na czym konkurs będzie polegał. Spieszymy więc z wyjaśnieniami! Do końcówki grudnia na portalu będą pojawiać się newsy z pytaniem konkursowym. Na pytanie będzie trzeba naturalnie odpowiedzieć – za pomocą komentarza na grupie (pod newsem z pytaniem).

Trzy pierwsze osoby, którym uda się poprawnie odpowiedzieć otrzymają kolejno – 10, 5 oraz 3 punkty. Osoba, która na przestrzeni wszystkich pytań otrzyma największą liczbę punktów zdobędzie koszulkę. Nagroda zostanie ufundowana przez naszego partnera.

Przygotowaliśmy dla was aż osiem pytań, a każdy news konkursowy będzie pojawiał się o godzinie 18:00! Kolejne newsy konkursowe będą pojawiać się co trzy dni, począwszy od jutra. Pytania będą dotyczyły zarówno historii klubu jak i będą wymagać wiedzy o naszym partnerze, tak więc możecie być gotowi na to, że będzie trudno!

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW