Havertz miał poważne objawy koronawirusa - Chelsea24News
Havertz miał poważne objawy koronawirusa
Havertz miał poważne objawy koronawirusa

Havertz miał poważne objawy koronawirusa

Kai Havertz, który niedawno dołączył do Chelsea, już po kilku tygodniach od przyjazdu do Londynu został zarażony koronawirusem.

Niemiecki pomocnik spędził początek listopada w swoim domu, będąc na kwarantannie spowodowanej zarażeniem koronawirusem. Opuścił tym samym mecze z Sheffield United, Newcastle i Rennes. Od tamtej pory stara się wrócić do jak najlepszej formy, co na razie nie idzie mu za dobrze, gdyż zaliczył jedynie jedną asystę w ostatnich czterech meczach.

Dotychczas szczegóły dotyczące choroby nie były nam znane, jednakże dzisiaj BILD dostarczył kilka ciekawych informacji w sprawie kwarantanny Havertza.

Havertz miał przez kilka dni leżeć w łóżku, cierpiąc na gorączkę, silny ból głowy, a także ból gardła. Nie były to jednak jedyne objawy koronawirusa. Stracił także zmysł smaku i był bardzo osłabiony w wyniku choroby. Z powodu ciężkich objawów kwarantanna potrwała dłużej, niż tylko dwa tygodnie, gdyż lekarze zalecili Niemcowi 4-tygodniową przerwę w grze.

Teraz, gdy Havertz przezwyciężył chorobę, może się ponownie skupić na grze dla The Blues  i zadowalaniu fanów.

Źródło: SportWitness

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW