John Terry zabierze ze sobą Fikayo Tomoriego do Derby? - Chelsea24News
John Terry zabierze ze sobą Fikayo Tomoriego do Derby?
John Terry zabierze ze sobą Fikayo Tomoriego do Derby?

John Terry zabierze ze sobą Fikayo Tomoriego do Derby?

Były klub Franka Lamparda od jakiegoś czasu łączony jest z zatrudnieniem legendy Chelsea na stanowisku trenera. Jeśli Terry zmieniłby miejsce pracy, prawdopodobnie zabierze ze sobą młodego obrońcę Chelsea, Fikayo Tomoriego.

Anglik nie odgrywa znaczącej roli w tym sezonie i w styczniu rozejrzy się za ofertami wypożyczenia. Tomori występował już w Derby za kadencji Franka Lamparda, był to sezon 2018/2019. Rozegrał 47 spotkań oraz udało mu się dotrzeć do finału play-offów, które przegrali z Aston Villą.

Phillip Cocu został zwolniony miesiąc temu, a obecną rolę trenera sprawuje tam Wayne Rooney. Na jego miejsce miałby przyjść John Terry, który chętnie rozważy oferty na stanowisku pierwszego trenera, gdyż obecnie jest asystentem Deana Smitha. Jeżeli 40-latek dołączyłby do Derby, podobnie jak swój poprzednik, sprowadziłby kilku prosperujących piłkarzy Chelsea.

Fikayo Tomori stał się jednym z ulubieńców fanów i ci chętnie przywitaliby go ponownie na Pride Park.

Źródło: The72

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW