Anjorin: Teraz muszę pracować jeszcze ciężej - Chelsea24News
Anjorin: Teraz muszę pracować jeszcze ciężej
Anjorin: Teraz muszę pracować jeszcze ciężej

Anjorin: Teraz muszę pracować jeszcze ciężej

Wychowanek The Blues skomentował swój debiut w wyjściowej jedenastce Chelsea.

– Wyjątkowa noc dla mnie i mojej rodziny, zwłaszcza z kibicami na trybunach. Świetnie było słyszeć ich doping w trakcie mojego debiutu. Moja rodzina również mnie oglądała. Dostaliśmy 5 biletów, więc byliśmy bardzo podekscytowani. Wielu moich bliskich pytało o bilety, żeby mnie zobaczyć, ale oczywiście z powodu pandemii nie mogłem zaprosić ich wszystkich.

– Kiedy zostałem powołany na trening, miałem pewne podejrzenia, że mogę dostać szansę. Spodziewałem się jednak, że zacznę na ławce rezerwowych. Przedstawiając skład na mecz, Lampard powiedział: „Tino, lewe skrzydło”. Nie mogłem uwierzyć, że wyjdę w pierwszym składzie. Zaraz po tym, menedżer podszedł do mnie pytając, czy jestem podekscytowany z powodu mojego debiutu.

– Poziom był oczywiście zupełnie inny i zajęło mi chwilę, aby przyzwyczaić się do tej pozycji. Uważam, że dobrze radziłem sobie z piłką przy nodze, natomiast bez niej mogłem poruszać się znacznie lepiej. Nie gram tam zbyt często, ale chcę poprawić ten aspekt.

– Pod względem fizycznym, czuję się lepiej niż kiedykolwiek! Zagrałem już kilka pełnych spotkań w tym sezonie. Teraz muszę trenować jeszcze ciężej niż wcześniej.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW