Chelsea sprzeda dwóch graczy przed zakupem Declana Rice'a - Chelsea24News
Chelsea sprzeda dwóch graczy przed zakupem Declana Rice’a
Chelsea sprzeda dwóch graczy przed zakupem Declana Rice’a

Chelsea sprzeda dwóch graczy przed zakupem Declana Rice’a

Chelsea w najbliższym czasie postara się sprzedać dwóch piłkarzy, by znaleźć fundusze na transfer młodego Anglika. Są to Kepa Arrizabalaga oraz Antonio Rudiger.

Taką informację podał w swoim podcaście Duncan Castles.

Chelsea chętnie sprzeda Hiszpana, którego wartość notorycznie spada, poprzez ciągłe okupowanie ławki. To samo tyczy się Niemca. Edouard Mendy, Thiago Silva oraz Kurt Zouma prezentują wysoki poziom, przez co Kepa oraz Rudiger nie mogą liczyć na regularne występy.

Jeżeli uda się sprzedać wymienioną dwójkę, Chelsea ruszy po Declana Rice’a, który miałby być ostatnim elementem układanki Franka Lamparda. Wszystkie transakcje mogą wydarzyć się już w zbliżającym się, zimowym okienku transferowym. Jednak wizja 2 sprzedaży oraz kupna jednego piłkarza ma bardzo małe szanse na powodzenie.

Źródło: Duncan Castles

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW