Havertz: Lampard jest wspaniałym menedżerem - Chelsea24News
Havertz: Lampard jest wspaniałym menedżerem
Havertz: Lampard jest wspaniałym menedżerem

Havertz: Lampard jest wspaniałym menedżerem

Niemiec udzielił krótkiego wywiadu po zremisowanym meczu z Krasnodarem w Lidze Mistrzów.

– Chelsea jest jednym z lepszych klubów, jeśli chodzi o młodych, utalentowanych zawodników. Mamy wielu świetnych piłkarzy, ale cały czas musimy ciężko pracować, aby stawać się lepsi. W tym sezonie przyszło wielu nowych graczy, ale z upływem czasu jesteśmy coraz bardziej zgrani, również poza boiskiem.

– Czuję się bardzo dobrze. Początek sezonu nie był najlepszy w moim wykonaniu, jednak każdego dnia jestem szczęśliwy, że mogę tutaj być. Robię wszystko aby pomóc drużynie. Świetnie dogaduje się z Lampardem, to wspaniały menedżer. Mogę się od niego dużo nauczyć i pomaga mi każdego dnia. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.

– Zamierzam nadal ciężko pracować i dawać z siebie wszystko. Ciężko było wrócić po 2 tygodniach przerwy, ale teraz jestem gotowy na 100%. Każdego dnia czuję się tutaj coraz lepiej.

Źródło: BT Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW