Trzy kluby zainteresowane Rudigerem - Chelsea24News
Trzy kluby zainteresowane Rudigerem
Trzy kluby zainteresowane Rudigerem

Trzy kluby zainteresowane Rudigerem

AC Milan, Barcelona oraz Juventus to kluby zainteresowane pozyskaniem reprezentanta Niemiec.

Niedawno informowaliśmy o decyzji podjętej przez działaczy Chelsea, a mianowicie o wystawieniu Rudigera na sprzedaż. 27-latek miałby opuścić klub w zimowym okienku transferowym.

Niemiec chce poszukać nowego klubu, by odgrywać większą rolę w projekcie któregoś z zespołów. W Chelsea nie może liczyć na regularne występy, odkąd do klubu dołączył Silva, a Zouma prezentuje bardzo wysoki poziom.

Do walki miałby również dołączyć były klub Niemca, czyli AS Roma. Nieuniknione jest, że Rudiger w najbliższej przyszłości będzie musiał pożegnać się z kibicami The Blues. Jeżeli 27-latek chce wystąpić na Euro, musi znaleźć klub, który zagwarantuje mu sporo minut na boisku.

Źródło: Sempremilan

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW