Ferdinand: Chelsea może zostać czarnym koniem Ligi Mistrzów - Chelsea24News
Ferdinand: Chelsea może zostać czarnym koniem Ligi Mistrzów
Ferdinand: Chelsea może zostać czarnym koniem Ligi Mistrzów

Ferdinand: Chelsea może zostać czarnym koniem Ligi Mistrzów

Były pomocnik Manchesteru United wskazał faworytów do wygrania tej edycji Ligii Mistrzów.

– Bayern Monachium jest moim zdaniem największym faworytem, mają cenne doświadczenie i zwykle mało kontuzji. Obok nich postawiłbym na Liverpool. Świetnie jest oglądać drużyny największego formatu w fazie pucharowej, angielskie drużyny również do nich należą. Niestety, Manchester United zawiódł na całej linii- jestem zdewastowany z tego powodu, nie mogłem zasnąć, spójrz na moje worki pod oczami!

– Chelsea może być czarnym koniem turnieju. Zawodnicy coraz lepiej się ze sobą zgrywają. Frank wykonał świetną robotę na rynku transferowym. Na ten moment ciężko jednak cokolwiek przewidzieć. Trzeba przeczekać okres Świąt i Nowego Roku. Wszystko zależy do tego, czy drużyny nadal utrzymają wysoką formę i przede wszystkim, czy nie będą miały kontuzji.

Źródło: BT Sport

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW