Kalvin Phillips: Kante i Mount zagrali niesamowicie - Chelsea24News
Kalvin Phillips: Kante i Mount zagrali niesamowicie
Kalvin Phillips: Kante i Mount zagrali niesamowicie

Kalvin Phillips: Kante i Mount zagrali niesamowicie

Zawodnik Leeds United pochwalił grę pomocników The Blues.

– Myślę, że Chelsea była naszym najtrudniejszym przeciwnikiem w tym sezonie. Świetnie grają jako drużyna, ale mają też sporo indywidualności. Dzięki temu przejęli kontrolę w drugiej połowie.

– Mieliśmy dobry start i stworzyliśmy kilka sytuacji. W drugiej połowie całkowicie nas zdominowali. Kante grał niesamowicie, był dosłownie wszędzie. Nie było widać, żeby spływała po nim chociaż jedna kropla potu.

– Kiedy intensywnie biegasz przez cały mecz i wkrada się zmęczenie i nagle widzisz Kante, który biega tak jakby dopiero wszedł na murawę… Może to cię nie zniechęca, ale wiesz, że będzie niesamowicie ciężko.

– Druga część spotkania nie wyglądała dobrze w naszym wykonaniu, zostaliśmy przyćmieni przez piłkarzy Chelsea. Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz i nie pozwolą nam tak po prostu przyjechać na Stamford Bridge i ich pokonać. Chyba nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak dobrzy indywidualnie są ich zawodnicy.

– Mount również jest niesamowity. Mówiłem już to, kiedy razem trenowaliśmy w reprezentacji i gdy grałem przeciwko niemu w Championship. Dobrze nas presowali i wyłączyli mnie z gry, ciężko było zrobić cokolwiek.

Źródło:

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW