Sebastian Walukiewicz zastępcą Thiago Silvy? - Chelsea24News
Sebastian Walukiewicz zastępcą Thiago Silvy?
Sebastian Walukiewicz zastępcą Thiago Silvy?

Sebastian Walukiewicz zastępcą Thiago Silvy?

Obrońca reprezentacji Polski po przyjściu do Chelsea miałby być zastępcą Thiago Silvy, który jest już u schyłku swojej kariery.

The Blues są jednym z kilku klubów zainteresowanych pozyskaniem Walukiewicza. 20-latek występuje na pozycji środkowego obrońcy we włoskim Cagliari. Rozegrał 11 spotkań, w każdym po 90 minut. Co więcej, 10 z 11 tych meczów to były rozgrywki Serie A.

Polak miałby być zastępcą 36-letniego Thiago Silvy, który zmierza w kierunku zakończenia swojej kariery. Walukiewicz wyceniany jest na 54 miliony funtów, a sama umowa miałaby obowiązywać 5 lat.

Chelsea nie jest jedynym klubem z Premier League zainteresowanym 20-latkiem. Mistrz Anglii oraz Manchester United również obserwują sytuację Polaka. We Włoszech Walukiewicz znajduje się pod okiem Antonio Conte.

Źródło: Corriere Dello Sport

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW