West Ham i Newcastle zainteresowane Tomorim - Chelsea24News
West Ham i Newcastle zainteresowane Tomorim
West Ham i Newcastle zainteresowane Tomorim

West Ham i Newcastle zainteresowane Tomorim

Chelsea gotowa jest oddać Anglika na wypożyczenie już w zimowym okienku. 22-latek rozegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie.

Według jednego z najlepszych transferowych źródeł, Fabrizio Romano, Tomori opuści klub już w najbliższym miesiącu. The Blues chcą wysłać go na wypożyczenie, aby drugiej części sezonu nie spędził na ławce.

West Ham oraz Newcastle są jednymi z klubów zainteresowanych usługami Anglika. Tomori był bliski dołączenia do Młotów, jednak transakcja ostatecznie nie doszła do skutku, co z perspektywy piłkarza mogło być błędem. Według plotek 22-latek odrzucił ofertę West Hamu zaledwie 10 minut przed końcem deadline’u. Tomori pozostał, aby wywalczyć sobie stałe miejsce w składzie.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW