Chelsea przygląda się sytuacji Davida Alaby - Chelsea24News
Chelsea przygląda się sytuacji Davida Alaby
Chelsea przygląda się sytuacji Davida Alaby

Chelsea przygląda się sytuacji Davida Alaby

Drużyna Franka Lamparda jest coraz bardziej zaangażowana w wyścig o zakontraktowanie Davida Alaby. Tak przynajmniej twierdzi hiszpańska Marca, według której Chelsea jest postrzegana jako poważny przeciwnik w walce o Austriaka.

Kontrakt obrońcy Bayernu dobiega końca po sezonie i nie widać znaczących postępów w przedłużeniu umowy. Skłania to agenta Alaby, Pini Zahaviego do oferowania usług piłkarza największym klubom w Europie. Najbardziej prawdopodobne miejsca docelowe to Paris Saint Germain, Real Madryt i Chelsea.

Żaden z klubów nie może jednak swobodnie negocjować z Alabą przed 1 stycznia, dlatego czekają i obserwują, co się stanie.

Alaba osobiście chciałby przenieść się do Hiszpanii, co dawał niejednokrotnie do zrozumienia, jednakże biorąc pod uwagę aktualne problemy finansowe Barcelony, jedynie Real Madryt jest w stanie zakupić piłkarza, gdyż oczekuje zarobków opiewających na 10 milionów euro na sezon.

Realowi bardzo zależy na zakontraktowaniu Austriaka, jednakże Chelsea i PSG także są zainteresowane. Zahavi zachęca kluby do walki o swojego klienta.

Źródło: SportWitness

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW