Chilwell: James bardzo mnie zaskoczył - Chelsea24News
Chilwell: James bardzo mnie zaskoczył
Chilwell: James bardzo mnie zaskoczył

Chilwell: James bardzo mnie zaskoczył

Lewy defensor The Blues pochwalił swojego kolegę z drugiego boku obrony.

– Przed przyjściem tutaj wiedziałem, że Reece jest bardzo dobry. Musze jednak powiedzieć, że całkowicie mnie zaskoczył. Jest niesamowitym piłkarzem, zwłaszcza jak na 20-latka.

– Świetny zawodnik. Jest silny, ale w dodatku bardzo szybki. Bardzo ciężko grać przeciwko niemu, ponieważ lubi fizyczną grę. Przeciwnicy nie mają  z nim łatwo.

– Lampard lubi, kiedy jego boczni obrońcy grają wysoko i ten fakt bardzo mi odpowiada. Oczywiście gra w obronie jest moim priorytetem, natomiast przez ofensywne usposobienie bocznych obrońców w jego zamyśle gry, bardzo chciałem tu trafić.

– Musisz dobrze posyłać piłki w pole karne, a napastnicy zrobią resztę. Bardzo ciężko pracujemy nad wrzutkami z szerokich sfer boiska na treningach.

Źródło: The Guardian

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW