Clement: Lampard kontaktował się ze mną w sprawie Silvy - Chelsea24News
Clement: Lampard kontaktował się ze mną w sprawie Silvy
Clement: Lampard kontaktował się ze mną w sprawie Silvy

Clement: Lampard kontaktował się ze mną w sprawie Silvy

Były trener Chelsea i PSG wyznał, iż menedżer The Blues kontaktował się z nim w sprawie sprowadzenia Thiago Silvy na Stamford Bridge.

– Frank napisał do mnie, pytając  o poradę w sprawie transferu Silvy. Udzieliłem swojej opinii i cieszę się, że wziął ją sobie do serca. Póki co ich współpraca układa się wspaniale.

– Kiedy pracowałem z Thiago w PSG, był na zupełnie innym etapie swojej kariery. Miał wtedy 27 lat i został sprowadzony  za wielkie pieniądze. Transfer kluczowego gracza Milanu był naprawdę czymś spektakularnym. Znajdował się wtedy w życiowej dyspozycji.

– PSG dostało od niego to, co najlepsze. Wygrał dla klubu masę trofeów. Jest naprawdę dobry z piłką przy nodze. Jak na obrońce nie ma najlepszych warunków fizycznych, ale mimo tego jest szybki i dobrze zbudowany. Gra twardo i agresywnie. Jest prawdziwym liderem i typem zwycięscy. Dołączył do Chelsea w wieku 36 lat, ale do tej pory sprostał wymaganiom ligi.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW