Gary Neville typuje faworyta do wygrania Premier League - Chelsea24News
Gary Neville typuje faworyta do wygrania Premier League
Gary Neville typuje faworyta do wygrania Premier League

Gary Neville typuje faworyta do wygrania Premier League

Dla byłego piłkarza Manchesteru United, to Liverpool nadal jest głównym faworytem, lecz inne kluby nie pozostają bez szans.

Liverpool wraz ze Spurs okupują najwyższe miejsca w tabeli, jednak kilka drużyn dzieli kilku punktowa różnica. Chelsea, Leicester, Southampton czy oba kluby z Manchesteru nie odpuszczają i gonią aktualnych liderów. Dodatkowo Manchester City oraz United mają do rozegrania zaległy mecz.

– Tak jak wcześniej mówiłem, dla mnie Liverpool jest głównym faworytem do wygrania ligi. Było to jak Van Dijk był w pełni zdrowy, wtedy nikt by się do nich zbliżył. Jest jednak kilka rzeczy przeciwko nim.

– To samo jest z City, co sprawia, że będzie interesująco. Są też inne drużyny, jak na przykład Chelsea w tym momencie, Tottenham, który jest w świetnej formie, zawodnicy się zgrywają i zbliżają do czołówki.

– Myślę, że piłkarze United powinni usiąść i pomyśleć, żeby zaczęli grać tak, jak potrafią. Wtedy może będą mieć szansę, jakkolwiek to brzmi. Nie uważam, że wygrają ligę, jednak w tym sezonie dwie czołowe drużyny postawiły poprzeczkę tak wysoko, jak nigdy nie widziałem. Widzimy coś, co będzie coraz to bardziej normalne.

– Im więcej oglądam Chelsea w tym sezonie, tym bardziej jestem pod wrażeniem. Widzieliśmy jak grał Tottenham z City czy Spurs, ale uważam, że gdy grali z Chelsea, to The Blues powinni wygrać to spotkanie. Abraham miał kilka dobrych sytuacji, tak samo Giroud pod koniec, czym mógł wygrać ten mecz. Chelsea zasłużyła na zwycięstwo, a w drugiej połowie zmniejszyli szanse Spurs do zera.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW